Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se Vám Ferrari Purosangue?

Hlasů celkem: 18

Rodina serverů. Konec nudy!

Titulní stránka  >  CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017Jsme rádi, že tu můžeme být stále s Vámi našimi čtenáři a že ani běh času nás nesvedl z naší cesty, z naší lásky k značce Ferrari. A ačkoliv nám díky našim dalším pracovním projektům na CZECHFERRARI.cz nezbývá již tolik času jako v minulosti, jsme rádi, když můžeme zveřejnit každé nové video, fotografii nebo článek. A že těch článků za celou historii CZECHFERRARI.cz není málo, redakční systém nám ukazuje 1683 publikovaných článků, což za 15 let není vůbec špatné číslo.

Slavíme patnácté narozeniny a jsme rádi, že je slavíme s Vámi, je to pro nás odměna, čest a potěšení. Věříme, že nám zachováte přízeň i v roce nadcházejícím a již nyní Vám můžeme slíbit, že se Vás budeme opět snažit zásobit tím nejzajímavějším ze světa Ferrari. Vždyť již za pár dní odjíždíme do Ženevy na tradiční Ženevský autosalon, kde má být letos představeno nové Ferrari 812 Superfast.

Ať se nám všem daří!Mgr. Jaroslav Hanus
Šéfredaktor CZECHFERRARI.cz

This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever.

Dříve vydané editoriály

© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners