Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se Vám Ferrari Purosangue?

Hlasů celkem: 18

Rodina serverů. Konec nudy!

Titulní stránka  >  Vítězný únor ....

Vítězný únor ....

Vítězný únor ....Ne nebojte se, o žádnou agitku nepůjde.... jsou vítězství a vítězství...

Na českých silnicích se poprvé v únoru 2008 objevilo Ferrari 430 Scuderia, díky čemuž jsme si mohli konečně v duchu oddychnout, že zpoždění v české dodávce nabralo jen podobu čtvrt roku a současně začít se těšit na to že jaro už tu bude opravdu zanedlouho.

Narozdíl od hektického ledna, byl únor trochu ospalý, jako kdyby všichni nabírali síly před opravdovým začátkem sezóny. Proto zbyl na Czechferrari i čas na trochu archivních pohledů zpět - fotogalerie od MIHALSe nebo fotoreport z prosincového srazu majitelů vozu F40 v Japonsku.

Při životě nás držely i pohledy do Prahy a zejména na Malostranské náměstí. Únor nabídl několik opravdu krásně slunečných dní, které majitelé těch správných vozů dokonale využili k prvním vyjíždkám.

Ferrari se vydalo do Indie. Magickou Indii bude objevovat skupina novinářů a hostů ve dvojici vozů 612 Scaglietti. Pojedou cestou i necestou kolem celé Indie, doufejme, že se neztratí....<

Neměli bychom zapomenout ani na den 18. února 1898, to se v italské Modeně narodil Enzo Ferrari, muž jehož kdyby nebylo, tak dnes nečtete tyto řádky.

Na poli Ferrari tuningu úřadoval Novitec Rosso. Světu představil Ferrari F430 F1 Spider Supersport Novitec Rosso v jehož útrobách se nalézá technika, která byla dříve vyčleněna jen pro evoluční verzi jejich úprav F430 Coupé.

V únoru jsme se rozehřívali i nad fotkami krásných dívek pózujících nejen vedle vozů Ferrari.

A co můžeme očekávat? Zanedlouho se vydají bojovat o první body jezdci Formule 1. Určitě zaznamenáme dozvuky Ženevského autosalonu. Budeme se věnovat i budoucnosti modelové řady vozů Ferrari.

 

Dříve vydané editoriály

© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners