Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se Vám Ferrari Purosangue?

Hlasů celkem: 18

Rodina serverů. Konec nudy!

Titulní stránka  >  CZECHFERRARI.cz je tu již 10 let

CZECHFERRARI.cz je tu již 10 let

CZECHFERRARI.cz je tu již 10 let10 let je dlouhá doba. V životě lidském. V životě počítačovém a internetovém je to něco jako století. Kolik internetových projektů o Ferrari zde bylo před 10 lety a kolik jich je dnes... 26. února 2012 je tomu právě 10 let, kdy vznikl server CZECHFERRARI.cz. Je to již 10 let, co vznikl fenomén s názvem CZECHFERRARI.cz, který již zamotal hlavu mnoha lidem nejen v České republice, ale i jinde ve světě, v Itálii a hlavně v Maranellu. Ano i tam už častokrát přemýšleli, zda nás pochválit nebo nám dát pořádný výchovný pohlavek.

Bylo by asi na místě prezentovat zde plamennou státnickou řeč plnou příslovcí a superlativů na téma úspěchy a výzvy, vyprávět dobrodružné historky o lidských figurkách, které nám chtěli házet klacky pod nohy a vzít nám náš poklad, poplácat se pořádně po ramenou, pochválit se a polechtat si své ego.

Ne, to co cítíme, je něco jiného!

Jsme rádi, že jsme vám mohli ukázat, co co nosíme v srdcích...
Jsme rádi, že jsme vám mohli ukázat, co denně zaměstnává naši mysl...
Jsme rádi, že jste s námi...
Jsme rádi, že sdílíte naši radost a vášeň...
Jsme rádi, že jste nám odpustili řadu chyb...
Jsme rádi, že vám máte stále co nabídnout...
Jsme rádi, že s námi objevujete krásu světa Enza Ferrariho...A proto stojí žít, tvořit a zanechat za sebou kus práce, kus zhmotněné fantazie, kus našeho společného snu, který je o těch krásných vozech se vzpínajícím se koníkem ve znaku.

Přejeme si, ať všichni šťastně a úspěšně vkročíme do nové éry našeho života, lidského, profesního, redakčního. Přejeme si, ať se nám daří, neboť pak si budeme vrchovatě užívat i naší vášně zhmotněné v podobě těch nejlepších vozů na této planetě, vozů z Maranella.

Ať se nám všem daří!


Mgr. Jaroslav Hanus Šéfredaktor CZECHFERRARI.czMgr. Jaroslav Hanus - šéfredaktor a majitel serveru, Lukáš Krása - produktový manažer a webmaster, Karel Gallina - redaktor, Ondřej Vávra - redaktor, Michal Sakař - fotograf, Ladislav Plachetka - redaktor, Jana Chovančáková - redaktorka, Zdeněk Lepka - redaktor, Jiří Mařík - fotograf, Viliam Ostatnik - redaktor, Igor Krahulec - redaktor.

This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever.
This website has no affiliation with Ferrari Opus.

Dříve vydané editoriály

© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners