Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se Vám Ferrari Purosangue?

Hlasů celkem: 18

Rodina serverů. Konec nudy!

Titulní stránka  >  Březnové probouzení...

Březnové probouzení...

Březnové probouzení...Letošní rok se odvíjí pro příznivce vozů Ferrari jakoby ve vlnách a proto byl březen po ospalém únoru velmi zajímavý.

Hned v počátku měsíce jsme řešili co pro nás přinese Autosalon v Ženevě. Opatrně jsme přistupovali k možnosti, že uvidíme nový model, který by měl být lidovější variantou velkého GT 612 Scaglietti. V Ženevě však nakonec nebyl a proto jsme si museli vystačit s naší fantazií jak by Ferrari GT California mohla vypadat. Ženevský autosalon přinesl premiéru Ferrari 612 Slaglietti ´08, jež přinesla evoluci v současné době nejdéle vyráběného modelu od Ferrari.

V život se opět probudila Formule 1. Po krátkém období odpočinku a dlouhém období testování se opět začalo závodit. Zatímco po GP Austrálie jsme byli moc smutní, hned v následující GP Malajsie jsme mohli začít slavit, i když jen tak napolovic, neboť Felipe Massa se opět vydal zkoumat okolí tratě. Ale aby nepadala veškerá kritika jen na jeho hlavu, protože pokud po lehkém najetí na obrubník ztratí vůz veškerou aerodynamickou účinnost, je na takovém voze něco dost špatného...

Pole Ferrari tuningu obohatil Mansory svou úpravou Ferrari 599 GTB Fiorano nazvanou Stallone. Podařilo se nám objevit nabídku společnosti Bomex pro Ferrari 360 Modena, ze které jsme už tak nadšeni nebyli. O to více potěšil Novitec Rosso a jejich úprava F430 Race, která zájemci nabídne 707 koňských sil.

Pro návštěvníky našeho serveru bylo připraveno i jedno crash video ve kterém hraje hlavní roli Ferrari 360 Modena, nákladní automobil a jeden rozjetý vlak.....

Po troše napětí u crash videa si mohli všichni odpočinout u dalšího dílka, ve kterém se krajinou americké Californie prohání sličná slečna v červeném Ferrari 360 Spider.

Měsíc březen rychle utekl a bylo to asi i protože se opravdu pořád něco dělo. Duben slibuje zajímavé množství akcí a proto budeme doufat, že konstatování z úvodu již nebude platit!

 

Dříve vydané editoriály

© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners