Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se Vám Ferrari Purosangue?

Hlasů celkem: 18

Rodina serverů. Konec nudy!

Titulní stránka  >  9 let, Czechferrari.cz je tu již 9 let!

9 let, Czechferrari.cz je tu již 9 let!

9 let, Czechferrari.cz je tu již 9 let!9 let, server Czechferrari.cz je tu již 9 let. Když jsem před 9 lety, po třech letech zkušeností s publikováním na internetu, vytvářel první verzi serveru Czechferrari.cz, netušil jsem, kam až se svým projektem můžu dostat. Během těchto bohatých 9 let se z one man show stala týmová práce, která svým rozsahem jasně předčí vše co bylo v této republice o vozech Ferrari vytvořeno. Díky společnému zájmu, kterým je legenda z Maranella, jsem poznal hodně fanoušků a podobně postižených lidí, ale jen ti nejzapálenější z nich, se stali stálými členy redakce serveru Czechferrari.cz. A já bych jim i touto cestou rád poděkoval, bez nich by Czechferrari nikdy nebylo v takové špičkové kondici jako je dnes.

V Czechferrari.cz již odpočítáváme dny do začátku letošní motoristické sezóny. Našim věrným čtenářům slibujeme, že i v letošním roce budeme přinášet pravidelně informace, fotky videa a jiné zajímavosti ze světa vozů Ferrari a nejen jich. Již nyní víme, že sezóna 2011 bude velmi bohatá na události. Proto si myslíme, že se máte na co těšit.

Věříme, že se nám ve spolupráci s českým Ferrari Owner’s clubem, opět podaří posunout o nutný kus povědomí české veřejnosti o značce Ferrari, ze světa bulváru do světa skutečných hodnot této značky. Jako nezvedené a nezvladatelné devítileté dítko se předem omlouváme za naše případná alotria, která opět tento rok neúmyslně a v dobré víře způsobíme, všem odpovědným lidem nejen na příslušných místech v Praze i v Maranellu.

Děkujeme Vám za Vaší přízeň a zájem o naší práci.
Nashledanou v roce 2011Mgr. Jaroslav Hanus, šéfredaktor a majitel serveru CzechFerrari.cz

Lukáš Krása, produktový manažer a webmaster
Karel Gallina, redaktor
Ondřej Vávra, redaktor
Michal Sakař, fotograf
Ladislav Plachetka, redaktor
Jana Chovančáková, redaktorka
Zdeněk Lepka, redaktor
Jiří Mařík, fotograf
Dříve vydané editoriály

© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners