Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se Vám Ferrari Purosangue?

Hlasů celkem: 18

Rodina serverů. Konec nudy!

Titulní stránka  >  Červnové čekání na prázdniny

Červnové čekání na prázdniny

Červnové čekání na prázdninyMnohým bude letošní červen připadat jako poněkud ospalý. někteří lidé to vidí naopak. Jak tomu bylo z pohledu serveru Czechferrari.cz zjistíte v červnovém editorialu.

Pro čtenáře serveru Czechferrari.cz byla především spuštěna fotosoutěž o zajímavé ceny. Soutěž zanedlouho skončí a její účastnici se již dnes můžou těšit zda a jak budou odměněni.

V červnu jsme na Czechferrari trochu a více vzpomínali. Trochu to bylo v případě květnové akce Concorso d'Eleganza Villa d'Este 2008, ze které jsme přinesli fotogalerii. Taktéž v květnu skončila výprava Magic India, na Czechferrari jste mohli najít fotogalerie z posledních etap. Velký návrat do minulosti představovala fotogalerie z akce Ferrari Clubu Deutschland v Č. Krumlově, která se zde konala v roce 2004.

V červnu jsme mohli shlédnout i dvě zajímavá videa - Ferrari v rallye a povídání o Ferrari 430s z pořadu Motosvět. Novinka ve stáji Ferrari - nová California, se představila ve své pestré barevné paletě.

České "Malostranské" dění se tentokrát odrazilo do fotogalerie z srazu Scuderia Boys při odjezdu na chrtí závody na Praskačce a z dokumentace jejich výletu na vinný sklípek Vinařství U Kapličky.

Formule 1 nám přinesla smíšené pocity ..... smutek v Kanadě, radost ve Francii. V Kanadě byl Raikkonen použit jako cvičný terč a Massa byl obětí taktických chyb (opět). Naopak Francie byla sladká, vyhrál Massa před Raikkonenem.

I v červnu se upravovaly vozy Ferrari - společnost J.N.Hephaiss představila svou představu úprav vozu Ferrari F430.

Strach o vozy Ferrari jsme mohli prožít při pohledu na video s komplikací fotografií havarovaných Ferrari.

Sportovní srdce fanoušků Ferrari jistě potěšil i výsledek vozů Ferrari F430 GT letošním ročníku legendární dvacetičtyřhodinovky v Le Mans.

Červnový obsah Czechferrari obohatily i dvě spotterské galerie a jako bonus k tomu i galerie z neveřejných jízd Klubu sportovních aut v Mostě. Fanoušky vozů Alfa Romeo jistě potěšila i galerie s fotografiemi novinky Alfa Romeo Mito.

Dětem a studentům začaly prázdniny a těm šťastnějším v pracovním procesu i dovolené. Czechferrari nezná nic jako prázdniny nebo dovolená a proto můžete i v červenci očekávat další dávku kvalitních informací ze světa Ferrari.

Dříve vydané editoriály

© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners