Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se Vám Ferrari Purosangue?

Hlasů celkem: 18

Rodina serverů. Konec nudy!

Titulní stránka  >  Czechferrari.cz je tu již 8 let!

Czechferrari.cz je tu již 8 let!

Czechferrari.cz je tu již 8 let!Jsme stále pěkně praštění a zakoukaní do těch neskutečně krásných nesmyslů na čtyřech kolech. Ferrari je vášeň, emoce, historie, legenda! Vše v jednom. Víme to, víte to a nemusí Vás ani nás o tom přesvědčovat dobře zaplacení PR manageři a jejich kecy!

A proto stále pracujeme na tom, aby i v ČR měli fanoušci stále nové informace, fotky a videa, jejichž obsah se bude věnovat maranellským vozům a dění kolem nich, které se odehrává nejen v Itálii, nejen ve světě, ale také v České republice.

My o práci nemluvíme, my práci pouze nevykazujeme. O naší práci se můžete každý den sami přesvědčit. V redakčním systému našeho serveru přibylo za rok 2009 neuvěřitelných 300 článků!

My jsme se celý rok snažili, ale co Vy naši čtenáři? Vy nám děláte radost den co den! Občas jste trochu unavení a nepřijdete, ale další den nebo týden to napravíte. Děkujeme Vám proto za Vaší přízeň, které si velmi ceníme. Trošku nás mrzí, že si s námi nechcete povídat, když nevyužíváte prostor pro diskuse pod články ani diskusní fórum, ale třeba se to někdy změní. Věříme v to.

A co náš čeká v roce 2010? Již zítra pro vás budeme monitorovat dění na Ženevském autosalonu. V průběhu roku se podíváme do Monaca, Itálie, Maďarska a kdo ví kam nás ještě vítr zavane.... Při tom všem cestování nebudeme zapomínat ani na akce v ČR a budeme Vás o nich pravidelně informovat!

Děkujeme Vám za Vaší přízeň a zájem o naší práci...Mgr. Jaroslav Hanus, šéfredaktor a majitel serveru CzechFerrari.cz
Lukáš Krása, produktový manažer a webmaster
Karel Gallina, redaktor
Ondřej Vávra, redaktor
Michal Sakař, fotograf
Ladislav Plachetka, redaktor
Jana Chovančáková, redaktorka


Dříve vydané editoriály

© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners