Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se Vám Ferrari Purosangue?

Hlasů celkem: 18

Rodina serverů. Konec nudy!

Titulní stránka  >  Czechferrari slaví 11. narozeniny

Czechferrari slaví 11. narozeniny

Czechferrari slaví 11. narozeniny



Uběhlo již 11 let od okamžiku, kdy se do světa internetu vrhnul nový projekt pojmenovaný CZECHFERRARI.cz. A nutno uznat, že se za tu dobu změnilo mnohé, od produktů automobilky Ferrari po nás samotné – autory i Vás - naše věrné čtenáře. Změnilo se i prostředí internetu, když v počátku byl web středobodem našeho fungování, dnes web plně soupeří s naší fanstránkou na Facebooku. Nutno uznat, že v poslední době spíše chrlíme k vašim očím množství novinek zejména na Facebooku a náš web se stává místem spíše pro informace, které jsou bohatší a snad i trvanlivější.

Vstupujeme do sezóny, kdy též oslavíme roční oficiální partnerství s Ferrari Owner’s Clubem Czech republic, díky kterému vám můžeme přinášet celou řadu neopakovatelných zážitků a fotografií. Když jsme u tohoto tématu, nejde nezmínit, že v redakci už máme přímo či nepřímo celkem 7 vozů z Maranella, což nám dává více možností a hlavně pohledů na svět Ferrari. Minimálně můžeme říct, že jen neteoretizujeme a to stojí za to...

Slavíme jedenácté narozeniny a jsme rádi, že je slavíme s Vámi, je to pro nás odměna, čest a potěšení. Věříme, že nám zachováte přízeň i v roce nadcházejícím a již nyní Vám můžeme slíbit, že se Vás budeme opět snažit zásobit tím nejzajímavějším ze světa Ferrari. Vždyť již zítra odjíždíme do Ženevy, kde má být představeno Ferrari F150 alias nástupce Ferrari Enzo.

Ať se nám všem daří!



Mgr. Jaroslav Hanus
Šéfredaktor CZECHFERRARI.cz







Mgr. Jaroslav Hanus - šéfredaktor a majitel serveru, Lukáš Krása - produktový manažer a webmaster, Karel Gallina - redaktor, Ondřej Vávra - redaktor, Michal Sakař - fotograf, Ladislav Plachetka - redaktor, Jana Chovančáková - redaktorka, Zdeněk Lepka - redaktor, Jiří Vaněk – redaktor, Aneta Kratochvílová – redaktorka, Jiří Mařík - fotograf, Viliam Ostatnik - redaktor, Igor Krahulec - redaktor.













This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever.

Dříve vydané editoriály

© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners