Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se Vám Ferrari Purosangue?

Hlasů celkem: 18

Rodina serverů. Konec nudy!

Titulní stránka  >  DDD - Dvojnásobný dubnový double

DDD - Dvojnásobný dubnový double

DDD - Dvojnásobný dubnový doubleTřicet dubnových dní uteklo jako voda a opět nastal čas na malé bilancování.

Veškerou pozornost na sebe strhal jednoznačně Formule 1. Bahrajnská velká cena odstartovala přibližování Formule 1 směrem do evropských vod. Odstartovala i výsledkový vzestup Scuderie Ferrari. Double v pořadí Massa – Raikkonen byly jasným důkazem. Velké očekávání a první velké porovnání sil se odehrálo až za tři týdny ve Španělsku. Ukázalo se, že Ferrari je na tom velmi dobře, další double nemohlo být lepším důkazem. Tentokrát si vítězství užil Raikkonen a druhého místa mu sekundoval Massa.

U příležitosti GP Bahrainu se uskutečnila i nejdůležitější česká akce – Scuderia Praha zahajovala letošní sezónu. A pokud bylo v Bahrainu pod mrakem, tak v Praze bylo studeno a občas pršelo. I to se odrazilo v počtu účastníků akce .....není každý den posvícení. O to více si všichni užili sledování GP Španělska, tentokrát již opět společně a ne na dvou místech jako při předchozí GP.

Ferrari pokračuje v Indii ve své dobrodružné cestě. Ke svému putování zveřejňuje i řadu krásných a neobvyklých fotografií.

Nudu na poli Ferrari tuningu ke konci měsíce rozehnalo Edo Competition. Představilo svůj aerodynamický paket pro 599 GTB Fiorano a po zběsilém výkonu Mansoryho, je opět na co se spokojeně dívat.

V dubnu se rozjely i šampionáty vytrvalostních závodů. Le Mans série má již za sebou závod v Barceloně a velmi dramatický závod v Monze. FIA GT otevřela sezónu závodem v Silverstone.

Takový byl duben. V květnu můžeme očekávat GP Turecka a klasickou GP Monaka. Pokračovat budou i vytrvalostní série, když již všichni budou pošilhávat po Le Mans. V ČR bude hodně fanoušků směřovat k Srazu sportovních aut na Masarykově okruhu v Brně. V květnu budeme i vzpomínat. Před rokem jsme slavili 60. výročí automobilky Ferrari a s Czechferrari.cz si připomeneme co jsme tehdy zažívali.

 

Dříve vydané editoriály

© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners