NÁŠ TIP: Zkuste naši inzerci, naleznete tam Ferrari California! Mrkněte na naši inzerci přímo zde.

Počasí: jasno
Pole position: F. Massa
Vítěz: F. Massa

Průběh závodu:

Po dlouhé přestávce se opět rozezněly motory Formule 1 nad Evropou. Místo tradiční Imoly nastoupila Barcelona, která momentálně jede na Alonso-mánii. Na té se snaží vydělat i samotný Bernie Ecclestone přidáním dalšího závodu do Španělska. Další závod v Evropě by byl super, bohužel jsou s celou záležitostí spojená mnohá ale
- předtím se snažil Bernie dva závody v jedné zemi zlikvidovat, Imola a Nürburgring byly zlem
- podmiňovat závod vítězstvím jedné politické strany ve volbách ....že by ČR nebyla zase tak prohnilá?
- proč jet zrovna ve Valencii, ve městě, když je poblíž stejnojmenný moderní okruh?
Po závodě jsme mohli opět připít na vítězství a je opravdu škoda, že Kimiho vůz nevydržel. Postartovní souboj Massa – Alonso se mi opravdu líbil, jako kdybych viděl samotného Michaela (který byl po celý víkend s týmem). Ještě více se mi líbil Alonsův „obličej“ na stupních vítězů..... škodolibost je někdy strašná. Jinak tento závod o mnoho nevystoupil z řady nudných. Nebýt pár odstoupení a dramatického úvodu, nikdo by se nemohl divit usínajícím divákům. Chyba by však byla, nepřipomenout ohnivý první pitstop Felipeho a nešťastnou matku pravého předního kola u Nicka Heidfelda. Ještě k Felipemu... asi chtěl napodobit Michaela a jeho příběh v GP Rakouska 2003, Michael tehdy také vyhrál....
Felipe krásně oslavil 60. výročí zrodu prvního „sériového“ Ferrari a třeba si novináři České televize uvědomí, že není až tak podstatné co se děje v pátek, ale vítězství se slaví až v neděli!!!!