Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se Vám Ferrari Purosangue?

Hlasů celkem: 18

Rodina serverů. Konec nudy!

Titulní stránka  >  Magazín  >  Formule 1  >  Grand Prix Abu Dhabi 2011 - preview

Grand Prix Abu Dhabi 2011 - preview

Jaroslav Hanus, datum vydání 13.11.2011

Kategorie: Formule 1

posta  poslat tento článek známému
Grand Prix Abu Dhabi 2011 - preview
NÁŠ TIP: Zkuste naši inzerci, naleznete tam Ferrari California! Mrkněte na naši inzerci přímo zde.

Pohled do minulosti GP Abu Dhabi2010 - V reálném životě se občas stává, že pokud se dva perou, třetí vyhraje. Dnes se historie opět opakovala. Ať už to byla zahleděnost Ferrari - Alonso do Red Bullu – Webber nebo geniální tah Red Bullu v podobě nastražení volavky v podobě předčasné zastávky Marka Webbera, výsledek byl jasný. Bezchybnou jízdou si Vettel připsal rozhodující vítězství a Alonso svou neschopností překonat tolik podceňovaný Renault s ještě podceňovanějším Petrovem nebyl schopen reagovat na aktuální vývoj závodu. Život může být paradoxní a je paradoxní. Tifosi Alonsa hodně nenáviděli za to, jak zkazil Schumacherovi jeho poslední sezónu, kdy jezdil pro Ferrari. Tifosi si přesto Alonsa pro jeho výsledky a zápal pro touhu po úspěchu zamilovali. Alonso loni opustil tým Renault a tím mj. uvolnil místo pro svého dnešního kata – Petrova.

2009 - Závod na novém okruhu v Abu Dhabi zakončil sezónu 2009 a měl být třešničkou na dortu. GP na okruhu postiženém kletbou jménem Tilke přinesl pouze 2-3 zajímavé momenty, pohled na západ slunce a výjezd z boxů v tunelu, což není zrovna atraktivní výsledek. Největší zklamání pak museli zažít všichni fanoušci Scuderie Ferrari, když místo boje o třetí příčku pohárů konstruktérů viděli jen vypuštěnou druhou polovinu závodu v podání Kimiho Raikkonena a zpackanou zastávku v boxech a následnou penalizaci v podání Giancarla Fisichelly. Fisichella se v závěru závodu alespoň trochu vykoupil svým kamikaze manévrem na Grosjeana. Dvanácté místo Kimiho Raikkonena a šestnácté místo Giancarla Fisichelly patřilo mezi nejostudnější výsledky Scuderie Ferrari za hodně dlouhou dobu.

Související články

Hodnocení článku

-2 -1 0 1 2 Kliknutím na obrázek provedete hlasování

Diskuze k článku

prozatím nejsou žádné příspěvky


© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners