Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Vyhraje Scuderia Ferrari v roce 2019 alespoň jednu GP ve Formuli 1?

Hlasů celkem: 26

Rodina serverů. Konec nudy!

Titulní stránka  >  Magazín  >  Formule 1  >  Ferrari F10

Ferrari F10

Jaroslav Hanus, datum vydání 28.1.2010

Kategorie: Formule 1

posta  poslat tento článek známému
Ferrari F10
NÁŠ TIP: Zkuste naši inzerci, naleznete tam Ferrari California! Mrkněte na naši inzerci přímo zde.

F10 je označení nového monopostu, který bude nasazovat Scuderia Ferrari do závodů Formule 1 v roce 2010.Ferrari F10 (F2010) je výsledkem dlouhodobého vývoje, který umožnilo předčasné zmrazení vývoje značně neúspěšného Ferrari F60. Ferrari se prakticky od poloviny roku 2009 zaobíralo pracemi na Ferrari F10 a při pohledu na výsledek je patrné drobné zklamání, protože opticky jsou F60 a F10 docela podobné monoposty. O to větší očekávání se váže k technice uvnitř vozu. Vůz jako celek by pak měl být ideálním nástrojem pro úspěch dvou pilotů. Těmi budou v roce 2010 Felipe Massa a Fernando Alonso.

Felipe Massa se vrátí za volant po přestávce vynucené jeho zraněním z GP Maďarska 2009. Uvidíme jak se na jeho schopnostech a psychice podepsala tato nešťastná událost. Stejně tak budeme čekat, jak se v jeho výkonnosti projeví, že se v prosinci 2009 stal otcem svého prvního syna Felipinha.

Fernando Alonso je v týmu Ferrari úplným nováčkem. Z pozice nenáviděné osoby, která místy i dost zákeřně připravila Michaela Schumachera o titul v roce 2006, se najednou stal členem Maranellského týmu. Nyní se Fernando Alonso může za své hříchy plně rehabilitovat svými výkony za volantem Ferrari F10.

Po dlouhých letech je to letos poprvé, co Ferrari při představení svého nového vozu F1 nezveřejnilo technickou specifikaci této novinky. Doufejme proto, že tak učiní alespoň dodatečně.

_

_Foto: 2010 (c) Ferrari S.p.A.

Galerie

Související články

Hodnocení článku

-2 -1 0 1 2 Kliknutím na obrázek provedete hlasování

Diskuze k článku

prozatím nejsou žádné příspěvky


© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners