Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se Vám Ferrari Purosangue?

Hlasů celkem: 18

Rodina serverů. Konec nudy!

Titulní stránka  >  Magazín  >  Supercars  >  Autosalon Ženeva 2010 - Mix

Autosalon Ženeva 2010 - Mix

Jaroslav Hanus, datum vydání 9.3.2010

Kategorie: Supercars

posta  poslat tento článek známému
Autosalon Ženeva 2010 - Mix
NÁŠ TIP: Zkuste naši inzerci, naleznete tam Ferrari California! Mrkněte na naši inzerci přímo zde.

Ženevský autosalon přinesl zajímavý mix běžných i exotických automobilů. Tentokrát Vám chceme ukázat co nás ve výstavních halách zaujalo a současně nemá značku Ferrari.- Aston Martin – konečně jsme si mohli pořádně vyzkoušet Rapide a testem tohle skvělé auto prošlo na výbornou. Potěšilo i to, že se u Astonů dokonce naučili lepit koženku na pádla ovládající převodovku, už se neodlepuje a netřepí. Bravo!
- Bugatti – vystavilo 3 Veyrony, z toho jednoho v poněkud rozloženém stavu. Bylo zajímavé mít možnost detailně si prohlédnout jaká technika se skrývá pod karosérií Veyronu. Bugatti již prý naštěstí opouští nešťastnou éru limitovaných sérií a začíná s individualizací, v zákulisí byl proto pro potencionální klienty připraven improvizovaný ateliér.
- Fisker – opět prezentoval svůj sedan Karma. Opět to byl prototyp a ne hotový vůz. Karma se mi osobně vždy velmi líbila a stavěl jsem jí za Aston Martin Rapide a hooodně daleko před Porsche Panameru. Osobní zkušenost s tímto vozem pořadí nezměnila, má to své ale. Karma je dobrá jen při pohledu zvenku. Uvnitř je málo prostoru, dveře skřípají a praskají (kladné body získávají za své efektní elektrické otevírání) a co je hlavní vystupování ze zadních míst je značně nebezpečné, protože v jednom okamžiku jde proti vašemu čelu hrana okna. Když si nedáte pozor nepěkně se praštíte. Já si pozor nedal...
- Koenigsegg – přivezl novou povedenou Ageru .... v podstatě omlazené CCX
- Laborghini – představilo již stou reinkarnaci svého Gallarda nazvanou LP570-4 Superleggera
- Mansory – lovil body hlavně na svou novinku Mansory Ghost. Opravdu už je out dodržovat nepsané pravidlo, že motor Rolls-Royce se neukazuje?
- Pagani – Horacio Pagani postavil Zondu Tricolore, dávám hlasovat – ne/líbí se vám ty dolakované pruhy?
- Peugeot - stejně jako loni bodoval Peugeot krásou svých konceptů. Peugeot SR1 je opravdu k nakousnutí!
- Porsche - nová GT3 RS zaujala prima detailem – uvnitř ve dveřích chybí klasické páčky otvírání a jsou nahrazeny sportovním popruhem. Podobné řešení mělo mezi sériovými automobily Ferrari F40.

Galerie

Související články

Hodnocení článku

-2 -1 0 1 2 Kliknutím na obrázek provedete hlasování

Diskuze k článku

prozatím nejsou žádné příspěvky


© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners