Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se vám Ferrari Roma?

Hlasů celkem: 104

Rodina serverů. Konec nudy!

Nový příspěvek

Záznamy 1-7 z 7

1

• virtual race - Jaroslav Pavel   (8.4.2009 20:05:21)  [odpovědět]

Tak kdo už si zajezdil v Mugellu? Je to sice jen taková arkádička, ale darovanému cavalinu... :-)

• Otázka - Pavel Zeman   (4.4.2009 09:59:55)  [odpovědět]

Mám ještě jeden dotaz k registraci na oficiálních stránkách Ferrari když se chci stát tím jak píší v pravidlech Ferrari hostem on-line, tak má kliknou na to register nebo na to Register as Owner. Omlouvám se že s tím pořád otravuji, ale registrace na těchto stránkách mi stále nejde pořádně do hlavy, sem stoho celý zmatený.

• odpoveď 2 - Miloš Nemčovič   (6.4.2009 11:07:24)  [odpovědět]

Zatiaľ len na Register . Možno sa raz podarí aj to druhé :) Ak budeme majiteľmi vozu tejto značky :)

• díky 2 - Pavel Zeman   (6.4.2009 18:32:35)  [odpovědět]

Fakt moc děkuju za pomoc a radu. A až budu majitelem vozu Ferrari tak tu registraci změním. :)

• Otázka - Pavel Zeman   (31.3.2009 18:32:47)  [odpovědět]

Ty nové stránky jsou fakt super, ale mám k nim drobný dotaz a to jestli se za registraci a členství v klubu platí nějaký paušální poplatek nebo ne? Moje angličtina není příliš dokonalá a tak přesně nevím co je v pravidlech pro registraci, proto prosím o radu jestli to někdo víte prosím napište. Předem děkuji za odpověď.

• Odpoveď - Miloš Nemčovič   (1.4.2009 19:10:08)  [odpovědět]

Dúfam ,že Tvoja otázka nie je prvoaprílový žart , rovnako ani moja odpoveď :) Kľudne sa zaregistruj ,je to zadara . Navyše si môžeš stiahnuť Ferrari Virtual Race , alebo si vyskúšať jazdu z Tebou nakonfigurovaným vozom. Podrobnejšie o tom napísať neviem nič ,lebo som to na mojej grafike nerozbehal (min 128MB). Takže si po výplate idem zložiť poriadny comp.

• díky - Pavel Zeman   (2.4.2009 18:50:48)  [odpovědět]

díky za odpověď.

1

© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners