Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se Vám Ferrari Purosangue?

Hlasů celkem: 18

Rodina serverů. Konec nudy!


Nový příspěvek


Záznamy 1 - 1 z 1

1

  • dolphin7 - Dana Kneblová   (26.7.2010 19:05:38)  [odpovědět]

    Předem děkuji všem účastníkům za to, že je neodradil déšt a zároveň jsem ráda, že vše dopadlo bez problémů. Doufám, že si každý odnesl nějaký nezapomenutelný alfazážitek. Ještě bych chtěla k článku dodat, že naše snaha byla opravdu velká, ale vzhledem k okolnostem termínovým i organizačním se nedalo stihnout více a nakonec byl menší zázrak že se akce vůbec uskutečnila. Upřesnění pro autora článku: - na Hlubokou bylo nahlášeno cca 5 aut, zbytek měl jet na letiště..bohužel většina zabloudila a omylem odbočila též na Hlubokou..od účastníků jsem se dozvěděla že si letiště užili a strávili by tam i déle času třeba právě vyžitím na sprintech - časy bohužel nebylo možné dodržet, protože kvůli počasí se některé posádky opozdily, zároveň nám po příjezdu na náměstí volal zprostředkovatel občerstvení, že v dešti nám na letišti stát nebude, proto jsem každého obešla a informovala jsem je, o této skutečnosti, a následném posunutém odjezdu, bohužel se zřejmě pár lidí již rozuteklo a nedostalo se to zřejmě ke všem Určitě nebylo vše dokonalé, ale bez drobných překážek by byl výsledek opravdu příliš matný :-) S pozdravem pořadatelka dolphin7

1

© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners